Roja Sor CZ 1

Post date: Mar 15, 2016 7:29:58 AM

Dobrý den

Píší Vám jménem Humanitární Organizace Roja Sor CZ 1, z.s..Tato Organizace pomáhá křesťanským a jezidským obětem války v Syrii a Kurdistánu ( Irák ).Zástupci této organizace navštívili tyto ohrožené země a osobně předali potřebnou humanitární pomoc.Vypravili jsme již 10​​​​​​​​​​ čtyřiceti tunových kamionů s oblečením, léky, kojeneckou a dětskou výživou, lékařskou výbavou, higienickými potřebami atd.

Kurdové jsou národ srdce. Nepolitkaří, neprodávají sebe, ani své spojenectví, nedobývají cizí území, nemanipulují s volebními výsledky, netunelují, neprivatizují.... Milují svou zemi, svůj národ, svůj jazyk, svého prezidenta... a za tyhle hodnoty neváhají položit život. Kurdští muži, stejně jako Kurdské ženy. Po dlouhou dobu jsou ve svém boji osamoceni. Zatímco my řešíme své žabomyší války, oni drží pozice ISIS daleko od nás. V opuštěných městech zůstávají staří, kteří se starají o stovky osiřelých dětí a osvobozených jezídek ze sexuálního otroctví ISIS. Tito lidé nemají nic. Nejstrašnější situace je v syrském Kurdistánu, kde není nikdo, kdo by pomohl. Válkou zdecimované děti bez rodičů, k smrti fyzicky i psychicky utýrané ženy, pro které není cesta zpět.

MÁME SE CO UČIT. ODVAHU, NEOHROŽENOST, ČISTOTU, OBĚTAVOST, LÁSKU KE SVÉ ZEMI.

TO JSOU TI, NA KTERÉ SE CELÝ SVĚT VYKAŠLAL.

MY NA NĚ NEKAŠLEME!

https://www.facebook.com/Roja-Sor-CZ-1-770349573053824/

www.rojasorcz1.eu

V současné době plníme další kamion s potřebnými věcmi do postižených oblastí.Tímto dopisem se na Vás obracíme s žádostí, zda by jste mohli přispět hmotnými dary nebo finančními prostředky.

Více informací Vám zasíláme v prospektech o naší organizaci, také máme Facebookové stránky.

V postižených oblastech také provádíme různé projekty více informací v příloze?

Děkujeme předem za Vaši pomoc a za Vaši odpověď.

S pozdravem

Roja Sor CZ 1, z.s.

Město Sindžár

Holčička Zeny